Rychlá navigace webu » HomePage » Služby » Docházkové a přístupové systémy
DOCHÁZKOVÉ A PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY
Jsme certifikovaným obchodním partnerem společnosti IReSoft, s.r.o. pro Moravskoslezský kraj, která dodává docházkové a přístupové systémy Alveno. Naším zákazníkům zajišťujeme návrh, dodání, instalaci a servis těchto docházkových a přístupových systémů.
Docházkové systémy
S docházkovým systémem Alveno můžete pohodlně sledovat a vyhodnocovat skutečnou docházku svých zaměstnanců. Program docházkového systému Alveno si automaticky stahuje záznamy evidující skutečnou pracovní dobu zaměstnanců z paměti docházkového terminálu. Následně docházku zaměstnanců vyhodnocuje a zobrazuje v různých sestavách a výkazech podle Vaší potřeby. Aplikace docházkového systému za Vás snadno vyhodnotí odpracovanou dobu a jednotlivé příplatky (přesčasy, víkendy, noční, svátky atd.). Tento systém evidence zaměstnanců tak snadno vyhoví všem zavedeným zvyklostem ve Vaší firmě.
Docházkový systém tvoří biometrická nebo čipová docházková čtečka a intuitivní docházkový program Alveno, který data ze čtečky zpracovává. Velkou oblibu si v rámci docházkových systémů a vedení docházky získala biometrie. Tento způsob identifikace pomocí otisků prstů má nižší náklady a data nelze zfalšovat.
Přístupové systémy
Elektronický přístupový systém úspěšně nahrazuje klasické klíče všude tam, kde je potřeba identifikačním systémem zabezpečit vstup do místnosti, oddělení nebo budovy. Identifikační systém zaměstnance rozpozná okamžitě po přiložení čipu nebo otisku prstu k přístupovému terminálu umístěného u vybraných dveří. Při použití elektronických identifikačních systémů tedy odpadá nutnost nosit s sebou klíče. Nehrozí ani, že by byla vytvořena kopie klíče a případně tak umožněn neoprávněný vstup.
Přístupové systémy Alveno vám umožní jednoduše nastavit přístupy jednotlivých zaměstnanců. Chcete-li přístup zaměstnanci či skupině zaměstnanců do určitých místností omezit, pohodlně tuto možnost nastavíte v přehledném intuitivním rozhraní přístupového programu Alveno Access. Díky přístupovému systému navíc získáte přehled o pohybu zaměstnanců v prostorách vaší firmy.
ROAD Group v.o.s.
Professional IT Solutions & Outsourcing