Rychlá navigace webu » HomePage » O nás
O NÁS
Společnost ROAD Group v.o.s. úspěšně působí na trhu informačních a komunikačních technologií již od roku 2004.
Pomáháme našim zákazníkům, aby jejich business aplikace pracovaly v infrastrukturním prostředí, které bude maximálním způsobem garantovat jejich bezpečnost, výkonnost a efektivitu provozu. Tohoto cíle se snažíme dosahovat volbou produktů, které v dané oblasti reprezentují světovou špičku (tzv. “best of breed” produkty) a s nimi spojených vysoce profesionálních služeb.
Řada našich projektů je realizována v úzké spolupráci s konzultačními službami, které pomáhají zasadit projekty do celkového systému procesů a řízení IT služeb v prostředí zákazníka. Tímto způsobem je dosahováno vysoké cílovosti projektů a sladění s obchodními a podnikatelskými záměry zákazníků.
ROAD Group v.o.s. realizuje hlavní podíl svých služeb pro společnosti rekrutující se z komerčních či státních organizací, které jsou charakteristické náročným provozním IT prostředím, a vyspělostí z pohledu nároků na garanci kvality poskytovaných služeb.
U zákazníků přebíráme odpovědnost za návrh architektury, integraci do existujícího provozního prostředí (a to jak z pohledu technologií tak i procesů) a následně pak garantujeme provoz technologií, které zajišťují bezpečný, efektivní a výkonný běh Vašich aplikací.
V naší společnosti v současné době pracují lidé, kteří mají více než 15-ti leté zkušenosti v oboru informačních technologií. Jsme certifikovaným partnerem společnosti Microsoft, IBM, Acer, Kerio, Eset, Jablotron a dalších.
ROAD Group v.o.s.
Professional IT Solutions & Outsourcing