Rychlá navigace webu » HomePage » Produkty a služby » Jablotron
JABLOTRON
Vizí společnosti JABLOTRON je dodávat zákazníkům špičkové zabezpečovací a komunikační systémy a prvotřídní bezpečnostní služby.
Jsme dynamickou společností s tradicí od roku 1990. Patříme k významným dodavatelům alarmů. Naše systémy instalují tisíce montážních partnerů a užívají statisíce spokojených zákazníků po celém světě.
Přinášíme nová řešení, která lépe chrání majetek a zdraví našich zákazníků, usnadňují instalaci i každodenní používání našich produktů a zvyšují uživatelský komfort.
Budeme poctěni, pokud si nás zvolíte jako svého dodavatele či partnera.
Aktuálně nabízená řešení značky Jablotron:
JABLOTRON 100
Jablotron 100 ke revoluční drátový i bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).
JABLOTRON 80
Jablotron 80 je prověřený drátový i bezdrátový systém, který se hodí k ochraně objektů. Od obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů až po dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. O všem, co se ve Vaší domácnosti nebo firmě děje, máte neustále přehled prostřednictvím svého mobilu či internetu. Jeho instalace je navíc šetrná k objektu i peněžence.
Azor
Azor je jednoduchý bezdrátový alarm s intuitivním ovládáním ideální pro byty, chaty, garáže, kanceláře a malé obchody. Alarm nabízí svým uživatelům plné pohodlí především díky snadnému ovládání a instalaci. Instalace je pak nejenom snadná, ale také šetrná k vašemu prostoru, jelikož je systém bezdrátový.
ROAD Group v.o.s.
Professional IT Solutions & Outsourcing