Rychlá navigace webu » HomePage » Produkty a služby » Tvorba webu
TVORBA WEBU
Nabízíme kompletní služby v oblasti tvorby webových stránek a webdesignu. Zaměřujeme se jak na jednoduché webové prezentace, tak na složitější stránky obsahující více funkcionalit, propojení se systémy třetí strany – informační systémy, CRM apod.
Zajistíme vývoj firemních webových stránek, které jsou postavené na hotových redakčních systémech typu WordPress, Joomla!, Drupal, Umbraco, nebo zajistíme vývoj redakčního systému přímo na míru vašim potřebám a požadavkům.
Můžete se spolehnout, že při využití našich služeb v oblasti vývoje webových stránek vám zajistíme autorský jedinečnou grafiku dle vašich představ. Samozřejmosti je široká podpora webových prohlížečů, nebo například mobilní verze stránek, nebo stránky v responsivním designu.
Celosvětově se udává, že provoz z mobilních zařízení představoval koncem roku 2014 již 34 % celkového internetového provozu, i když většinu tohoto provozu si ukrajují sociální sítě. Google udává, že v USA 94 % uživatelů chytrých telefonů hledá lokální informace v telefonech. Je tedy nejvyšší čas se o tyto návštěvníky začít více starat a nabídnout jim co nejlepší zážitek z používání vašeho webu nebo e-shopu.
Při vývoji webových stránek postupujeme takto:
Průzkum existující webové prezentace (pokud existuje), marketingového plánu a dosavadní marketingové komunikace
Analýza konkurence na Internetu, vymezení cílové skupiny webových stránek
Kreativní koncepce a vytvoření strategie optimalizace pro vyhledávače (SEM, SEO)
Vystavění technické koncepce – výběr vhodných modulů redakčního systému (pokud bude nasazován) a jejich zapojení do struktury a funkcí webu
Tvorba informační struktury (mapa webu) a grafického návrhu webu
Kódování webových šablon (HTML, CSS) a případné napojení redakčního systému (CMS, WCMS)
Tvorba obsahu – copywriting, SEO úprava dodaných materiálů
Testy funkčnosti
Spuštění projektu
Správa webových stránek, helpdesk, periodické analýzy návštěvnosti, aktualizace redakčního systému, poradenství
ROAD Group v.o.s.
Professional IT Solutions & Outsourcing