Rychlá navigace webu » HomePage » Produkty a služby » Vývoj aplikací
VÝVOJ APLIKACÍ
Požadavky zákazníka mohou být mnohdy natolik specifické, že standardní ("krabicové") aplikace je nejsou schopny splňovat. Náš vývojový tým je připraven analyzovat problém, navrhnout odpovídající řešení a následně na zakázku vyvinout aplikaci, která bude přesně odpovídat vašim potřebám.
Způsobů, jak postupovat při vývoji software na zakázku je mnoho. Všechny z nich však musí respektovat zásadní pravidlo a to je zjištění požadavků, ale hlavně skutečných potřeb klienta. Z tohoto důvodu věnujeme této fázi přípravy zakázky maximální pozornost. Díky tomuto přístupu se nám podařilo odhalit mnoho rozporů mezi tím, co zákazník chtěl a co skutečně potřeboval. Výsledný produkt pak byl daleko blíže realitě a zákazník byl ve výsledku výrazně spokojenější.
U produktů vyvíjených podle požadavků zákazníka klademe velký důraz na kontinuitu aplikací. Ke všem produktům proto nabízíme možnost uzavření jedno- nebo víceletého kontraktu na jejich podporu. Zákazníkům tak garantujeme podporu a vývoj na dohodnuté období, aby měli jistotu, že se jim jejich investice vyplatí.
Cena softwaru vyvíjeného na míru závisí na požadovaném termínu dodání, na rozsahu projektu a použitých technologiích.
InfoSystem Dispečer - Firemní informační systém přizpůsobený konkrétním požadavků, bez omezení počtu uživatelů, centrální databáze MySQL na serveru. Programové vybavení PHP, možnost nastavení přístupových práv jednotlivým uživatelům, tiskové sestavy, možnost doplňování o další funkční moduly.
ROAD Group v.o.s.
Professional IT Solutions & Outsourcing