Rychlá navigace webu » HomePage » Produkty a služby » Zabezpečovací systémy
ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY
Svým zákazníkům poskytujeme návrh, instalaci i následný servis klasických i bezdrátových zabezpečovacích systémů značek Jablotron a Paradox. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti zabezpečovacích systémů jsme Vám schopni poskytnout řešení na míru pro domácnosti, chaty, obchody, kanceláře, firmy i jakékoli další objekty.
Jsme certifikovanými partnery společnosti JABLOTRON ALARMS a.s. a zajišťujeme dodávku, instalaci i následný servis všech aktuálních produktů EZS této společnosti, ale i servis starších typů produktů, které již nejsou v prodeji.
Při nasazení EZS společnosti Jablotron Vám zajistíme připojení na pult centrální ochrany na za velmi výhodné ceny již od 16 Kč/den vč. DPH.
Nezklameme ani zákazníky, kteří upřednostňují kanadského výrobce Paradox, jehož zabezpečovací systémy máme taktéž v nabídce, a opět zajišťujeme komplexní služby od návrhu a nasazení až po následný servis systému.
Aktuálně nabízená řešení značky Jablotron:
JABLOTRON 100
Jablotron 100 ke revoluční drátový i bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).
JABLOTRON 80
Jablotron 80 je prověřený drátový i bezdrátový systém, který se hodí k ochraně objektů. Od obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů až po dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. O všem, co se ve Vaší domácnosti nebo firmě děje, máte neustále přehled prostřednictvím svého mobilu či internetu. Jeho instalace je navíc šetrná k objektu i peněžence.
Azor
Azor je jednoduchý bezdrátový alarm s intuitivním ovládáním ideální pro byty, chaty, garáže, kanceláře a malé obchody. Alarm nabízí svým uživatelům plné pohodlí především díky snadnému ovládání a instalaci. Instalace je pak nejenom snadná, ale také šetrná k vašemu prostoru, jelikož je systém bezdrátový.
ROAD Group v.o.s.
Professional IT Solutions & Outsourcing